HAKKIMIZDA

www.displayurunler.com ,  1997 yılından bu yana faaliyet gösteren Konya’nın köklü reklam firmalarından olan TUNCAY TABELA REKLAM ve TANITIM HİZMETLERİ bünyesinde kurulmuş, tüm display ürünlerinin ve reklam hizmetlerinin sunulduğu online e-ticaret platformudur.

1 adet UV Flat Pad, 1 adet 500cm, 2 adet 320cm’ye kadar baskı yapabilen baskes özellikli iç mekan baskı makinası, 2 boyutlu işlem yapabilen router ve lazer kesim makine parkuru, 4 adet servis aracı, 1 adet kurtarıcı ile 4000 metrekare kapalı alanda 30 kişilik profesyonel bir ekiple hizmet vermekteyiz.

İmalatçı bir firma olarak, reklam sektörünün ve kurumların ihtiyaçlarını en ekonomik şekilde karşılamaya önem vermekteyiz.


HİZMET POLİTİKAMIZ

Ekonomik, hızlı, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmak,

Müşteri odaklı çalışarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Hizmet kalitesi konusunda istikrardan ödün vermemek,

Değişen ve gelişen teknolojik şartlara uyum sağlayarak sürekli olarak yenilikleri takip etmek.

GÜVENLİK POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin tüm kritik verileri, güçlü altyapımızın ve uluslararası ödeme sistemleri (PCI-DSS) veri güvenliği standartlarının koruması altındadır. Düzenli olarak bu standartlara uyumluluğumuz, bağımsız kurumlar tarafından da denetlenmektedir.


KALİTE POLİTİKAMIZ

Sektördeki yılların verdiği tecrübeyle TUNCAY TABELA REKLAM ve TANITIM HİZMETLERİ bünyesinde kurulan www.displayurunler.com, müşterilerine yönelik kaliteli hizmetinden ödün vermemeyi kendine rehber edinmiştir.

www.displayurunler.com, modern ve son teknoloji ürünü makinalarıyla kaliteli ürünleri siz müşterilerin hizmetine sunmaktan gurur duyar.

 

0531 682 68 81

 

[email protected]

Fevzi Çakmak Mahallesi Hüdai Caddesi No:37 42100

Karatay / KONYA / TÜRKiYE


AKBANK HESAP BİLGİLERİ


Hesap Adı: Tuncay Tabela Reklam Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti.

Şube: Konya / Nalçacı şubesi

Şube Kodu: 0382

Hesap No: 18863

İBAN : TR920004600382888000018863

Fevzi Çakmak Mahallesi Hüdai Caddesi No:37 42100

Karatay / KONYA / TÜRKiYE